Amsterdam | 32-40u | The Next Women
Wij zijn The Next Women, het netwerk voor en door vrouwelijke ondernemers en investeerders die samen werken naar een gelijkwaardige toekomst. Onze kernwaarden: resilient, progressive & authentic.
We zijn een jong, creatief en hecht team. We onderscheiden ons door het enthousiasme, de persoonlijke aandacht en de onophoudelijke drive waarmee wij binnen ons netwerk naar het allerbeste resultaat streven.
We zijn momenteel op zoek naar een ervaren PA en Office Manager, die met haar blauwere dan blauwe profiel zorgt voor structuur, processen, planning en zorgvuldigheid.
Binnen The Next Women ga jij werken in een ambitieuze, dynamische, internationale en afwisselende omgeving.
Jouw skills, gecombineerd met een can-do mentaliteit maakt direct impact, waarbij je jouw stempel drukt op het succes van The Next Women en daarmee de ambitieuze ondernemers voor wie we het allemaal doen. Jij bent binnen no-time onmisbaar en het team zal zich afvragen hoe ze het al die tijd zonder jou hebben gedaan;
Door middel van ons member programma, fonds en eigen research maken wij kennis, kapitaal en connecties beschikbaar zodat vrouwen succesvol kunnen zijn.
Wat ga je doen?
> Ondersteunen bij het effectief uitvoeren van dagelijkse activiteiten – proactief helpen bij bedrijfsplanning en organiseren;
> Plannen en prioriteiten stellen van werkzaamheden – specifieke doelen en plannen ontwikkelen en de agenda optimaliseren om de jaardoelen te bereiken;
> Behandelen, screenen en prioriteren van alle inkomende correspondentie en zorgen voor effectieve overdracht en closed-loop actie-tracking – samen met de Operationeel Directeur;
> Opstellen van antwoorden op routinematige correspondentie;
> Bereid agenda’s voor en maak afspraken voor team en andere interne / externe vergaderingen;
> Vergaderingen bijwonen en notulen samenstellen / transcriberen / verspreiden – coördineren met de overige teamleden;
> Kosten, facturen en financiële overzichten voorbereiden / organiseren;
> Opzetten en toezicht houden op administratief beleid en procedures;
> Coördineren van kantoordiensten, zoals IT / helpdesk, financiën / budget, personeel, om leidinggevenden te helpen;
> Evalueer continu operationele werkwijzen en procedures om te bepalen of verbeteringen kunnen worden aangebracht op gebieden zoals agendaplanning, governance, rapportageprocedures of uitgaven.
> Je schrijft foutloos Nederlands en Engels;
> Initiatiefrijk, ambitieus en altijd op zoek naar verbetering;
> Gestructureerde werkhouding en flexibele instelling;
> Service-minded / spin in het web, spil van de organisatie,
> MBO/ HBO werk- en denkniveau;
> Solide track record in secretariële ervaring of gelijkwaardig;
> Hoge mate van organisatiebewustzijn (hoe dingen in deze organisatie gedaan te krijgen);
> Sterke MS Office (Outlook, Excel, Word en Powerpoint) vaardigheden wenselijk;
> 3 stappen vooruit kunnen denken en verschillende activiteiten koppelen en begrijpen hoe deze van elkaar afhankelijk zijn;
Zeer goede communicatieve vaardigheden – mondeling en schriftelijk
> Een mooie kans om te werken voor een ambitieuze organisatie;
> Werken in hartje Amsterdam;
> Een werkomgeving waarin samenwerking, verantwoordelijkheid, nieuwsgierigheid en groei voorop staan;
> Persoonlijke groei en uitdagend werk met eindeloze mogelijkheden om je ambities te realiseren;
> Een marktconform salaris.
TheNextWomen is in een nieuwe en spannende fase beland waarbij er veel inbreng is voor expertise en eigen initiatief. Past dit profiel perfect bij jou en ben jij de aanwinst die wij zoeken?
Mail je motivatiebrief, best case practice en CV naar rixt@thenextwomen.com voor 31 maart 2020. Heb je vragen dan kunnen we altijd even bellen (+316 1746 9747)
p.s. acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.