De Groei Tafel | 15 Februari 2023

Limburg Editie

Ben je gevestigd in Limburg? En wil je meer inzicht krijgen in de mogelijkheden die jouw onderneming heeft om verder te groeien?

  • What

    De Groei Tafel

  • When & where

    15 FEBRUARI 2023
    Van 14:00 tot 18:00 uur

    Beachclub Degreez
    Velkenskamp 1, 6097 NN Heel

  • Member status

    Open for everyone

  • Price

    FREE

Program

  • 14:15
    Introductie Borski & LIOF
  • 14:30
    Presentatie: Miriam Schroeder, Eigenaar van de Chocolat Company
  • 15:00
    De Groei Tafel 1
  • 15:45
    De Groei Tafel 2
  • 16:30
    De Groei Tafel 3
  • 17:15
    Afsluiting & Borrel

Speakers

HOE AANSCHUIVEN AAN DE GROEI TAFEL JE KAN HELPEN:

We willen je graag helpen bij het beantwoorden van vragen rondom je bedrijfspotentie en financieringsmogelijkheden. Een paar voorbeelden van vragen die je beantwoord kunt krijgen aan tafel met de experts:

◊ Wat benut je nu wel en haal je daar het meeste uit?

◊ Zijn er onbenutte mogelijkheden, maar vraag je je af hoe je de mogelijkheden kunt aanvliegen?

◊ Denk je na over je financiële plaatje een vraag je je af wat je wel of niet zelf zou moeten financieren en de wijze waarop is ook een vraagteken?

◊ Heb je een bedrijfsplan gemaakt en zou je daarop willen sparren met een expert?

◊ Hoe kan ik mijn pitch voor mogelijke investeringen nog beter maken? Of hoe maak ik een pitch?

Wil je van de mogelijkheid gebruik maken om “een frisse blik” op je groeiplan te werpen of te sparren met experts – dan is dit hét event voor jou!

Je resultaat zal een stevig pakket aan frisse inzichten, kansen en mogelijkheden zijn en een aantal nieuwe experts en ondernemers in je netwerk!

GEEF JE OP EN MAAK KANS OP EEN PLEK AAN DE GROEI TAFEL

Ben je gevestigd in Limburg? En wil je meer inzicht krijgen in de mogelijkheden die jouw onderneming heeft om verder te groeien? Vul nu het formulier in!